Kim jestem

Witaj!
Mam na imię Edyta. Jestem mamą trzech świetnych dziewczynek, żoną  Tego Faceta i spełnioną kobietą.

Wywiało nas na wieś, gdzie zamieszkaliśmy w miejscu, które nieskromnie pozwoliłam sobie nazwać Wichrowym Wzgórzem, bo wieje tu ciągle :) Wykańczając dom odkryłam w sobie pasję do tworzenia. Choć to być może zbyt górnolotne określenie... Jestem fanką drewna i wszystkiego co naturalne. Kusi mnie też szydełko i kocham szyć na maszynie. Mnóstwo rzeczy, które dziś stanowią o wystroju naszych wnętrz, to przedmioty mojego pomysłu lub pomysłu i wykonania. 

W którymś momencie życia zafascynował mnie szeroko pojęty styl skandynawski. Jego prostota i funkcjonalność naprawdę mnie urzeka, ale to co podoba mi się najbardziej to kolorystyka. Przyzwyczajona przez całe życie do beżo-brązo-mahoniów meblościanek z płyty, które królowały w większości znanych mi mieszkań, przepadłam gdy zobaczyłam piękne, jasne, naświetlone wnętrza :) I wiedziałam już, że taki będzie nasz dom. I taki jest.

Będę pokazywać co robię w wolnych chwilach. Opowiem pewnie nie raz o tym jak próbuję radzić sobie z wychowaniem dzieci. Wraz z narodzinami pierwszej córki wkręciłam się mocno w tematy związane z rodzicielstwem bliskości, NVC - porozumienia bez przemocy, oraz w wiele innych im podobnych, które są obecne w moim życiu, więc będą i na blogu.

Zaproszę Was też do kuchni. Uwielbiam piec chleb i przetwarzać plony z własnego ogródka, który co roku się powiększa. 

Moim życiowym celem i marzeniem jest proste życie w zgodzie z naturą. Dążę do niego usilnie.

Będzie też pewnie sporo moich osobistych przemyśleń na wiercące mi dziurę w głowie tematy. Po to pierwotnie powstał ten blog.

Zapraszam serdecznie!

PS. Będzie mi ogromnie miło, jeśli zechcesz skomentować moje poczynania. Każdy komentarz będzie dla mnie cenny i żaden nie pozostanie niezauważony.

2 komentarze :

  1. Cieszę się, że podoba Ci sie u mnie :)
    A mnie podoba się u Ciebie :)

    OdpowiedzUsuń

Ogromnie mnie ucieszy jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)